Movies
Ratings
377
LoganRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0