Movies
Ratings
170
Guns AkimboRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0