Movies
Ratings
94
Chicken RunRated ★ 4.0
QuickRated ★ 0.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
AntiqueRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
The LoverRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5