Series
Ratings
142
Twin PeaksRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Scenes from a MarriageRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5