Titles you rated
PluribusRated ★ 5.0
Invincible Season 1Rated ★ 3.0
Platonic Season 1Rated ★ 3.0
The StudioRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 1.5
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Shrinking Season 2Rated ★ 4.5
Shrinking Season 1Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 3.0
Smiling Friends Season 1Rated ★ 4.0
RatchedRated ★ 4.5
No Good DeedRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5