Movies
Ratings
474
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Choir of GodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.5
Road to BostonRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0