Movies
Ratings
245
CollateralRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
RunRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
InnocenceRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0