Titles you rated
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 1.5
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 1.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5