Movies
Ratings
2045
The King's WardenRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
First CowRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5