Movies
Ratings
395
Shutter IslandRated ★ 4.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
MahjongRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Chinese FeastRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Under the SunRated ★ 4.0
A Simple LifeRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 1.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Inner SensesRated ★ 2.5