Movies
Ratings
400
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
FlowRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0