Movies
Ratings
1647
The King's WardenRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
A Dangerous WomanRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0