Movies
Ratings
783
The MayorRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
SullyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 3.0