Series
Ratings
57
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0