Movies
Ratings
315
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 2.5
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Die HardRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0