Movies
Ratings
810
The King's WardenRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The UnforgivableRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
The CourierRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0