Movies
Ratings
176
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.0
Caesar Must DieRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
BeginnersRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
About EndlessnessRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wind River Director's CutRated ★ 4.0
The Holy MountainRated ★ 3.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
UndineRated ★ 3.5