Movies
Ratings
2553
Sound of FallingRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
IchikoRated ★ 3.0
1st KissRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The Voice in the CrimeRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Don't Worry DarlingRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5