Movies
Ratings
96
Cold EyesRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5