Movies
Ratings
304
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 1.5
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5