Movies
Ratings
266
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Road to the RacetrackRated ★ 3.5
A hot roofRated ★ 4.0
The MurmuringRated ★ 4.5
The March of FoolsRated ★ 4.0- Moonlight MelodyRated ★ 2.5
- Sa BangjiRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
A Single SparkRated ★ 3.5