Movies
Ratings
299
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
3670Rated ★ 4.5
A hot roofRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Queen CrabRated ★ 1.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5