Movies
Ratings
127
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 2.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5- Love Strikes!Rated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0