Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Imjin War 1592Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0