Movies
Ratings
114
Les MisérablesRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0