Movies
Ratings
478
UnstoppableRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
The UnderdogRated ★ 2.5
If You Were Me 6Rated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 2.0