Movies
Ratings
515
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
OctopussyRated ★ 4.0
The Spy Who Loved MeRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 2.5
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
GoldfingerRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 3.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The CaveRated ★ 2.0