Series
Ratings
31
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 1.5
Paik's SpiritRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 백색의 은둔자 눈표범Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5