Movies
Ratings
434
The King's WardenRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0