Series
Ratings
21- HonourRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 0.5
First LoveRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5