Series
Ratings
98
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0