Movies
Ratings
506
Inside MenRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5