Series
Ratings
15
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0- Real Standup In KoreaRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5