Series
Ratings
97
Go Back CoupleRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5- Doctor KkaengRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0