Movies
Ratings
770
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Riley's First Date?Rated ★ 3.0
Miller's GirlRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The HoleRated ★ 3.0
An American CrimeRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Gloaming in LuomuRated ★ 3.0- Two Voices into an EchoRated ★ 3.5
Journey ThereRated ★ 3.0- TIGERRated ★ 3.0