Movies
Ratings
71
School of RockRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5