Series
Ratings
304
Battle of FatesRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 3.5