Movies
Ratings
766
Perfect BlueRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.0
All the Empty RoomsRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The SpongeBob Movie: Search for SquarePantsRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0- La ResistanceRated ★ 2.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.0