Series
Ratings
94
UnnaturalRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
BargainRated ★ 3.5
YonderRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ConnectRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0