Movies
Ratings
230
TunnelRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0