Movies
Ratings
138
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0