Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
FanaticRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5
BabygirlRated ★ 2.0- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 1.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
A Day for an AffairRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 3.5