Movies
Ratings
1972
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Two ProsecutorsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Nobody 2Rated ★ 2.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
ChimeRated ★ 2.5
Meek's CutoffRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 2.0- HumintRated ★ 2.5
- One WinRated ★ 2.0
RashomonRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
A Dangerous WomanRated ★ 2.5
Good MorningRated ★ 4.5