Series
Ratings
21
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5