Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Happy Bus DayRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
ReboundRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5- 웅남이Rated ★ 0.5
On the LineRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 3.5