Series
Ratings
186
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 3.5