Movies
Ratings
237
Taxi DriverRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BossRated ★ 1.5
The Fabulous Baker BoysRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5