Movies
Ratings
343
F1: The MovieRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.5- StreamerRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5