Series
Ratings
70
You and Everything ElseRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Cloud BreadRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0