Movies
Ratings
580
The Exit 8Rated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 2.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
The PlotRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5